MÖBLER / Bord / Fällbord 17099117
nr 1709 9117
Fällbord
1800-tal, bordskiva i rotfaner. Diameter: 43,5 cm. Höjd: 71 cm
Kondition: torrsprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:21:48
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr